Продавец АФ НПП Агромир, ООО развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1 отзыв

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Засухоустойчивые высокоурожайные гибриды подсолнечника от ООО "АФ НПП АГРОМИР"
+380675310267
+380675310267
+380504019504

СОНЯШНИК БЕРКАНА. аналіз результатів держсортовипробувань.

СОНЯШНИК БЕРКАНА.  аналіз результатів держсортовипробувань.

СОНЯШНИК БЕРКАНА

аналіз результатів держсортовипробувань

  Технічне створення будь-якого гібриду соняшника триває від 7 до 10 поколінь. Якщо додати сюди ще державне сортовипробування 3 роки, і потім ще один рік, витрачений на насіннєву ділянку (ділянку гібридизації), то при звичайному отриманню насіння один раз в рік, сільгоспвиробник отримує готовий гібрид через 14 років після початку селекційного процесу.

  З гібридом Беркана справи йдуть інакше. Ще на початку створення ми побачили його надзвичайно високий потенціал урожайності, тому прийняли рішення передати цей гібрид на державне сортовипробування у недоробленому вигляді, продовжуючи його вдосконалення по ходу випробувань. Тому гібрид Беркана з насіння урожаю 2018 року в наступному 2019 році хоча і значно перевищив середню урожайність районованих гібридів – на 25,4%, але ж не пройшов кваліфікацію по показникам однорідності. Але ж з насіння урожаю 2019р. (рослини були вже більш вирівняними) у цьому надзвичайно посушливому і несприятливому 2020 році він перевищив усереднену урожайність гібридів, що пройшли державну реєстрацію за п’ять попередніх років на 30,7%!, причому з  майже однаковим перевищенням як по зоні Степу – на 31,7%, так і по Лісостепу – на 29,8%.

Звертаємо Вашу увагу, що в Україні в останні п’ять років кількість вітчизняних гібридів соняшника, які передаються на державне сортовипробування знизилось у тричі. А процент районованих гібридів соняшника вітчизняної селекції до загальної кількості районованих склав 25%. Таким чином порівняння урожайності нашого гібрида Беркана було з урожайністю гібридів іноземної селекції світових брендів. В цих умовах Беркана не тільки не поступився по урожайності цим гібридам, але і значно їх перевищив.

   Але це ще не все. Ми й надалі продовжували роботу по вдосконаленню цього гібриду. Тому насіння з ділянки гібридизації урожаю 2020 року у наступному році буде ще більш продуктивним (якщо державою буде прийнято рішення по продовженню сортовипробувань). А той селекційний матеріал, який ми відібрали у цьому 2020 році – це вже і буде кінцевим результатом створення гібрида Беркана. Але ж, на жаль, ми не можемо зараз розмножити цей вже створений гібрид на іншій півкулі землі (як роблять це транснаціональні монстри), тому сільгоспвиробники отримають це насіння тільки через рік на посів у 2023 році (один рік – розмноження материнської форми і один рік – ділянка гібридизації).

 Що ми можемо сказати про майбутнє цього гібриду? Навіть його назва - руна Беркана (старонімецький) - у всі часи було пов’язана з певними магічними властивостями, жіночою енергією, родючістю, урожаєм, ростом, розвитком.  

 За 25 років моєї роботи і насінництві, такого надзвичайно вдалого гібриду я ще не бачив. Ми вже два роки реалізуємо експериментальні партії цього гібриду. Він є надзвичайно потужною рослиною з глибокою кореневою системою, посухостійкою і жаростійкою. Там, де інші гібриди «горять» він все рівно дає якусь середньостатистичну урожайність. Там, де є нормальний агрофон і витримується технологія – він дає вище 40 ц/га. Він має дуже високу олійність – у минулому 2019р., коли був період, що за товарове насіння давали 6000грн., за нього пропонували 7500 грн. Цей гібрид створений під технологію CLEARFIELD+ (витримує підвищені норми євролайтнингу, причому навіть не блідніє і не зупиняється у розвитку і рості). Ми маємо впевненість, що через два роки цей гібрид увійде у топ кращих світових гібридів.

 А що зараз? У нас є експериментальна партія насіння цього гібрида з деякими вищевказаними недоліками, але ж і з дуже високим потенціалом урожайності. Ми пропонуємо його по найнижчим в Україні цінам. Звертайтесь до нас напряму за насінням, оскільки до деяких він все рівно може попасти від різних шахраїв, які купляють у нас це насіння, а потім реалізують у тричі дорожче під насіння відомих світових брендів.

З повагою директор ТОВ «АФ НПП АГРОМИР»

Гостєв Євген Юрійович.

 

 

 

ТОВ «АФ НПП АГРОМИР»

Сайти:  http://agromir-ua.com                 https://agromir-im.zakupka.com         

              http:/af-npp-agromir.in.ua            http:/agromir-harkov.all.biz

Телефони:     067-531-02-67;  050-401-95-04

Гібрид

Особливості

Вартість  за (за 1посівну одиницю)

економ

стандарт

екстра

Фурор new

найвищий потенціал урожайності

80 000

(500-1п.о)

150 000

(1300-1п.о)

150 000

(1700-1п.о)

Презент  new

стійкий до кореневих гнилей

Віват

стійкий до нових рас вовчка, інтенсивного типу

Сучасник

для низьковитратних технологій вирощування

Базальт

високі темпи росту, інтенсивного типу

80 000

(500-1п.о)

-

130 000

 

Торук new

пластичний, технологія Clearfield

600-1п.о.

1300-1п.о.

1700-1п.о.

Беркана new

потужний, технологія Clearfield

Анна

технологія Sumo

-

-

1700-1п.о.

 

Запрошуємо господарства до спільного вирощування ділянок гібридизації на 2021 рік